Poznaj bliżej naszą firmę

Firma Przebadani.pl oferuje opiekę paramedyczną i usługi z zakresu diagnostyki laboratoryjnej z dojazdem do pacjenta.

Nasza działalność

Oszczędzamy Twój czas, bo wiemy jak bardzo jest cenny. My przeprowadzimy niezbędne badania i procedury a Ty możesz po chwili wrócić do swoich codziennych zadań.

Skupiamy wyselekcjonowany personel medyczny, który swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspiera w diagnozowaniu i leczeniu.

Nasza oferta to laboratoryjne badania diagnostyczne, terapie infuzyjne dostosowane do potrzeb pacjenta, testy wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2, szczepienia obowiązkowe realizowane w ramach Programu Szczepień Ochronnych, szczepienia przeciwko COVID-19, szczepienia przeciwko chorobom tropikalnym, transport medyczny lotniczy oraz lądowy na terenie kraju, zabezpieczenia medyczne, organizacja imprez masowych i okolicznościowych pod kątem bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz wsparcie przy weryfikacji bezpieczeństwa uczestników. 

Stawiamy przede wszystkim na jakość usług i bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Zespół profesjonalistów

Skupiamy pod swoimi skrzydłami ściśle wyselekcjonowany personel medyczny.

Dynamiczny rozwój sprawia, iż docieramy do dużej grupy pacjentów biznesowych oraz indywidualnych. Doceniają nas zarówno pacjenci, jak i lekarze, których wspieramy w diagnozowaniu i leczeniu.

Michał Bielik

Partner Zarządzający

Współzałożyciel i Partner Zarządzający w Przebadani.pl, odpowiada za sprzedaż, marketing i kontakty z firmami. Pracował w dużych korporacjach ale to w sektorze prywatnym znalazł swoje miejsce. Tworzył od podstaw rozwiązania telekomunikacyjne, szkoleniowiec z pasji, doradzał wielu firmom w obszarze M&A, optymalizowania procesów sprzedażowych dla branż FMCG, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i motoryzacyjnej.

Agnieszka Jóźwicka

Dyrektor ds. Operacji

W Przebadani.pl pracuje od samego początku. Obecnie jako Dyrektor ds. Operacji nadzoruje wszystkie procesy oraz realizacje.

Julia Jedlińska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Julia dba o to, żeby nasi Pacjenci byli w centrum uwagi. Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta to ona najczęściej kontaktuje się z Państwem i odpowiada na Państwa pytania.

Wyselekcjonowany personel medyczny, który swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspiera Ciebie w diagnozowaniu i leczeniu.

Zespół ratownictwa medycznego
Call Now Button Skip to content