Testy na obecność koronawirusa z dojazdem

Zamów badanie na obecność COVID-19 do swojego domu.

Rodzaje testów

Oferujemy do wyboru 2 rodzaje testów.

Test PCR

Test molekularny metodą RT-PCR potwierdzający zakażenie koronawirusem. Test jest wykonywany z wymazu z gardła lub nosogardzieli.  Wynik badania wydawany jest w języku polskim i angielskim do 24 h od pobrania.

Test antygenowy

Jest testem immunochromatograficznym, wykonywanym z wymazu z gardła lub nosogardzieli i służy do szybkiego wykrywania zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Wynik testu dostępny jest w ciągu 15 minut w języku polskim i angielskim.

Jak umówić się na badanie?

Krok 1.
Krok 1.

Wypełnij krótki formularz na przebadani.pl (znajdziesz go na dole tej strony).

Krok 2.
Krok 2.

Po przesłaniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Krok 3.
Krok 3.

Ustalasz dogodny termin wykonania testu.

Krok 4.
Krok 4.

W umówionym dniu nasz medyk zjawi się, by wykonać badanie.

Umów się na badanie


  * Pola obowiązkowe

  Jak przygotować się do badania?

  Ze względu na dwie możliwości pobrania materiału do badania (wymaz z gardła lub nosogardzieli, w zależności od preferencji indywidualnych pacjenta), należy zastosować się do poniższych zaleceń:

  1. Warto być na czczo lub nie spożywać posiłków na kilka godzin (minimum 3) przed wykonaniem pobrania. Jeśli jednak nie możesz się do tego zastosować, przepłucz jamę ustną przegotowaną wodą.
  2. Należy odstawić aerozole oraz inne substancje wprowadzane do nosa minimum 2 godziny przed badaniem.
  3. Ważne by nie spożywać alkoholu minimum 12h przed pobraniem.
  Pobieranie wymazu z nosa

  Jak wygląda proces bezpiecznego badania?

  Personel

  W skład naszego zespołu wchodzi wykwalifikowany personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem, który na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjentów. Wiele lat pracy w państwowych szpitalach, karetkach pogotowia ratunkowego, prywatnych klinikach, przekładamy na jakość wykonywanych przez nas usług. Podczas wizyt niezwykłą wagę przykładamy do detali i z należytą kulturą podchodzimy do komfortu pacjentów.

  Wyposażenie

  Personel medyczny wykonujący pobranie materiału do badań zabezpieczony jest w profesjonalny sposób, ściśle dostosowany do wymogów według Europejskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (ECDC). Podniesiony standard bezpieczeństwa i higieny ma na celu wyeliminować możliwość rozprzestrzeniania się czynnika zakaźnego wśród pacjentów oraz personelu. Specjaliści wykonujący badania wyposażeni są w: innowacyjne maski zapewniające ochronę w 100%, przyłbice ochronne, jednorazowe kombinezony wykonane z PCV i polipropylenu, jednorazowe fartuchy ochronne, jednorazowe podwójne rękawice nitrylowe oraz wykonane z polietylenu, obuwie gumowe i ochraniacze jednorazowe. Całe wyposażenie opatrzone jest certyfikacją i spełnia wymagania ECDC.

  Miejsce

  Podczas zamówienia usługi masz możliwość wskazania dowolnego miejsca, w którym zostanie wykonywane badanie. Jeżeli test ma zostać przeprowadzony w domu lub mieszkaniu, ważne by pomieszczenie, w którym zostanie pobrany materiał, było wentylowane lub wietrzone. Możliwe jest również wykonywanie badania na wolnym powietrzu, oczywiście jeśli pogoda na to pozwala.

  Wyniki

  Na przebadani.pl w bezpieczny i łatwy sposób możesz pobrać wyniki badań bez zbędnej rejestracji. O możliwości odbioru wyników zostaniesz poinformowany wiadomością SMS na wcześniej wskazany numer telefonu. W wiadomości otrzymasz kod umożliwiający dostęp do wyników w wersji elektronicznej. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, dokonasz identyfikacji za pomocą numeru PESEL / Paszportu oraz kodu przesłanego wiadomością SMS.

  Cennik testów

  Test antygenowy

  • 160 PLN – Punkt Step Inn
  • 210 PLN – w domu lub w biurze Pacjenta

  Test RT-PCR

  • 360 PLN – Punkt Step Inn
  • 390 PLN – w domu lub biurze Pacjenta

  Dodatkowe informacje

  Przeciwciała

  W przebadani.pl możesz sprawdzić czy chorowałeś na COVID i czy Twój organizm wytworzył przeciwciała. Jeśli jesteś po szczepieniu zalecamy okresowe sprawdzanie poziomu przeciwciał za pomocą testu serologiczny wykrywający przeciwciała anty-SARS-CoV-2. Badanie okresowe poziomu przeciwciał upewni  pomoże Ci w decyzji o tym kiedy się zaszczepić oraz upewnić się czy szczepienie działa zgodnie z przewidywaniem.

  Po chorobie

  Choroba wywołana zakażeniem Covid-19 może negatywnie wpłynąć na wiele procesów w organizmie człowieka. Jako jej skutki wymienia się chroniczne zmęczenie, duszność wysiłkową, zapalenie mięśnia sercowego, mgłę mózgową i wiele innych. Powikłania pocovidowe to przewlekłe dolegliwości, spowodowane zespołem uwalniania cytokin lub burzą cytokin. To stan, gdzie infekcja powoduje, że układ odpornościowy zalewa krwiobieg białkami zapalnymi (cytokinami). Mogą one uszkadzać narządy, w tym płuca, serce oraz nerki. Stąd tak ważna jest regeneracja po przebytej chorobie każdego pacjenta.

  Konsultacja po przebyciu COVID rozpoczyna się od przeprowadzenia wywiadu i badań laboratoryjnych , na których podstawie lekarz dobiera odpowienią procedurą leczenia w tym wlewy dożylne ze składnikami odżywczymi.

  Call Now Button Skip to content